Prekių pristatymas

Atlikus prekių užsakymą, prekės Jums bus pristatytos per standartinį 2-6 savaičių terminą.

Atskirais atvejais apie pasikeitusį pristatymo terminą informuosime el. paštu arba telefonu.

Jei standartinis pristatymo terminas Jums netinka – susisiekite su mumis el.p. arba telefonu ir rasime sprendimą, kuris tenkis Jūsų lūkesčius.

Dėl prekių pristatymo į jūsų nurodytą vietą su Jumis susisieks mūsų atstovas bei suderins tinkamą laiką.

Į prekės kainą nėra įskaičiuotos pristatymo išlaidos.

Prekių grąžinimas

Jei gavus prekes pastebėjote prekės broką, nedelsiant kreipkitės į mūsų darbuotojus ir kartu išspręsime visus klausimus.

Pirkėjas turi teisę atsisakyti prekių pirkimo – pardavimo sutarties su el. parduotuve, pranešdamas Pardavėjui apie tai el. paštu, nurodant pageidaujamą grąžinti prekę ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo daikto pristatymo dienos. Pardavėjas turi teisę atsisakyti priimti prekes, kaip tai nurodyta Mažmeninės prekybos taisyklių 17 punkte išvardintų kategorijų tinakomos kokybės prekių (t.t. 17.21 p. baldus, patalynės reikmenis, šviestuvus) ar prekių, kurios Pirkėjui atsiųstos pagal individualų užsakymą.

Prekės gali būti grąžinamos per 14 dienų nuo tos dienos, kurią prekes gavote. Jeigu grąžinimo laikotarpio pabaiga sutampa su nedarbo diena, jis pratęsiamas iki artimiausios darbo dienos.

Prekių grąžinimo išlaidas apmoka Pirkėjas

Grąžindami prekę atminkite, kad prisiimate riziką, jog gaminys bus sugadintas siunčiant jį mums. Įsitikinkite, kad gaminys originalioje pakuotėje yra gerai supakuotas. Grąžinant prekę rekomenduojame naudoti gabenimo konteinerį, papildomai apsaugosiantį gaminį. Reikia grąžinti visos komplektacijos prekes, t. y. reikia grąžinti visus priedus, instrukcijas ir t. t. Grąžinamos prekės turi atitikti šias nuostatas:
a. Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje;
b. Prekė turi būti nepažeista ir nenaudota;
c. Kokybiškų surinktų arba bandytų rinkti baldų grąžinti negalima;
d. Prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.). Šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė;
e. Grąžinamos prekės turi būti tokio paties komplektavimo, kokio jas gavo Pirkėjas.