Ar galime gyvai apžiūrėti prekes?

Jei prekė yra mūsų sandėlyje (Geologų g. 11, Vilnius), prekę galite apžiūrėti gyvai iš anksto susitarę su mūsų darbuotojais nurodytais kontaktais.

Ar pristatote prekes?

Prekes nemokamai galite atsiimti mūsų sandėlyje (Geologų g. 11, Vilnius) arba jas nemokamai pristatysime jūsų nurodytu adresu Vilniaus m. Prekes taip pat pristatome visoje Lietuvoje už papildomą mokestį – atsiskaitant už prekes galite pasirinkti pristatymo būdą ir kainą Jums paskaičiuos automatiškai, arba galite kreiptis nurodytais kontaktais dėl pristatymo sąlygų patikslinimo.

Kaip galiu apmokėti už prekes?

Už prekes galite atsiskaityti užsakę jas internetinėje svetainėje, Jums bus suformuota apmokėjimo kvitas su mūsų įmonės rekvizitais arba galite atsiskaityti per Paysera.

Per kiek laiko pristatote prekes?

Jei prekes turime sandėlyje Lietuvoje, jų pristatymo laikas iki 3 d. d. Bendradarbiaujam su daugeliu baldų tiekėjų Europoje ir vežame prekes savo transportų tiesiai iš jų sandėlių, toks pristatymo terminas įprastai trunka nuo 2 iki 6 savaičių. Dėl tikslesnių pristatymo terminų konkrečioms prekėms kreipkitės nurodytais kontaktais ir informaciją patikslinsime.